Spoznajte nás bližšie

O DEVISION

Neplytvajte čas ani peniaze na pokusy, ktoré nemusia nikdy fungovať. Zverte sa do rúk profesionálom.  

Milujeme to čo robíme

Kreatívci z DEVISION

Od roku 2014 poskytujeme profesionálne riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov. Vďaka dlhodobým skúsenostiam sa rozumieme celému procesu tvorby značky, preto vám vieme poskytnúť fungujúce riešenia. 

Dávame možnosť vyniknúť aj tým najmenším značkám.
Agentúra, kde ste na prvom mieste vy

Úspech našich klientov je naša najväčšia referencia

Vďaka nezávislým začiatkom každého z nás, sme museli riešiť rôzne problémy, ktoré nám poskytli potrebné skúsenosti, aby sme mohli ponúkať služby, ktoré si vaša značka zaslúži.

Od HTML po najnovšie technológie a trendy

Naše začiatky odštartovali už na stredných školách, kde sme popri výučbe IT začali hľadať možnosti podnikania v online svete. Začali sme sa učiť HTML a však od ostatných spolužiakov sme sa tomu začali venovať do hĺbky. Študovali sme dizajn, SEO problematiku a učili sa nové veci, aby sme dokázali naprogramovať čokoľvek. Vďaka nášmu koníčku prišli prvé zákazky pre malé firmy a živnostníkov, kde sme mali možnosť ukázať, čo sa v nás skrýva. Rokmi sa trh začal meniť a tak sme museli na sebe ďalej pracovať a učiť sa nové technológie. Vďaka drobným projektom musel každý z nás riešiť to, čo niekde rieši 10 ľudí do kopy, vďaka čomu sme získali široký prehľad o problematike. Postupne začali rásť naše skúsenosti a počet našich referencií a stým prichádzali stále väčšie a zaujímavejšie referencie. Dnes máme za sebou projekty od malých až po korporátne firmy, s ktorými máme dodnes dlhodobú spoluprácu.  

Práce, na ktoré sme hrdý

Naši klienti